L‘OR sortiments

Kapsulas

Nesalīdzināma garšas pieredze ir dāvana jums no L’OR kafijas māksliniekiem.
Katrā L’OR tasītē pamodiniet savas sajūtas ar spilgtas un maigas garšas kontrastiem. Pēc rūpīgas kafijas pupiņu izvēles mēs izveidojam kombinācijas, kurās visi garšas un aromāta slāņi tiek atklāti jums baudot ik katru kafijas malciņu.
Izjūtiet kaislību, ko L’OR kafijas mākslinieki radījuši ļaujot izbaudīt jums nepārspējamu baudu. Tas ir garšas šedevrs.

SPLENDENTE

 

Citrusaugļu marmelādes bagātība un riekstu notis skan labi elegantā un spilgtā maisījumā, kas kutinās jūsu garšas receptorus. Patīkami atsvaidzinoša garša ar augļu dvesmu.

FORZA

 

Ozola un lakricas notis kopā ar ilgstošu, pikantu pēcgaršu. Izteikta garša, intensitāte un ugunīga pēcgarša. Tas ir īsts baudas spēks.

 

RISTRETTO

 

Garšvielu aromāti, kas kontrastē ar pamodinošo svaigumu, aizvedīs jūs uz tirgu Sumatras salā. Tas ir izteiksmīgs maisījums, kas vienā mirklī izvērš daudzpusīgo garšu.

LUNGO MATTINATA

 

Piena šokolādes notis un izsmalcināti citrusaugļu mājieni ar elegantu, neuzkrītošu maigas grauzdēšanas garšu. Maisījums, kas izstaro vieglumu, kā, piemēram, pirmie saules stari agrā rītā.

 

 

LUNGO PROFONDO

 

Garšas ceļojums, kuru jūs pieredzēsiet no sākuma līdz beigām, ar vidēji grauzdētām notīm. Dziļāki šokolādes un riekstu mājieni, kam seko grauzdēšana, kas kontrastē ar maigām augļu notīm. Ilgstoša, izteikta pēcgarša aicinās jūs atkal to izbaudīt.

ESPRESSO COLOMBIA

 

Maigs un salds maisījums, tikpat silts un pievilcīgs kā skaistā Kolumbija. Citrusaugļu notis dod ceļu sarežģītas garšas slāņiem un elegantai pēcgaršai.

 

 

 

ESPRESSO PAPUA
NEW GUINEA

 

Bagātīgs un intensīvs aromāts, ko papildina izteiksmīgas augļu garšas un tumšās grauzdēšanas notis. Tā ir kafijas garša, kas sagādā prieku visām maņām un izstaro tās izcelsmes valsts siltumu.

L‘OR kapsulas kafijas automātiem

L‘OR ir radījis jaunas alumīnija kapsulas, īpaši izstrādātas lietošanai Nespresso®* kafijas automātos, izņemot Expert®*, U®*, Umilk®* un Prodigio®*, kuri iegadāti pēc 2016. gada 25. jūlija.

*Preču zīme pieder trešajām pusēm un nav saistīta ar JACOBS DOUWE EGBERTS.

atklāj

L‘OR produktus


MALTĀ KAFIJA


PUPIŅAS


KAPSULAS