L‘OR sortiments

Kapsulas

Katra L‘OR kafijas tasīte - baudas mirklis. Sajūtiet bagātīgo garšu. Atklājiet bagātīgu un maigu garšas harmoniju. Atklājiet L‘OR zelta kafijas standartu.

SPLENDENTE

SABALANSĒTA UN SVAIGA

Bagātīgs aromāts, elegantas, zeltainas putas un garša, kurai nav iespējams pretoties - viegla riekstu garša un izsmalcināts citrusa svaigums.

FORZA

INTENSĪVA UN BAGĀTĪGA

Bagātīgs, ugunīgs espresso, kuru papildina ozola un lakricas garšu sajaukums ar maigiem dzintara toņiem, kas it kā dejo uz samtainās putu virsmas.

RISTRETTO

STIPRA UN IZTEIKSMĪGA

Atsvaidzinoši izteiksmīgs raksturs un intensīvi pikants aromāts - šis ristretto padarīs jūsu kafijas baudīšanu par neaizmirstamu garšu un atklājumu ceļojumu.

LUNGO MATTINATA

SABALANSĒTA UN GARDA

Smaržīgā un harmoniskā lungo ar viegli krēmīgu putu slāni; šī vieglā, dabiskā, bet bagātīgās garšas kafija ļaus jums katru dienu sākt optimistiskāk.

LUNGO PROFONDO

INTENSĪVA UN PIKANTA

Spilgts un pikants aromāts, kas iekardinās jūs ar grauzdētu mandeļu un lakricas garšu, un bronzas krāsas mirdzošu putu slāni.

L‘OR kapsulas kafijas automātiem

L‘OR ir radījis jaunas alumīnija kapsulas, īpaši izstrādātas lietošanai Nespresso®* kafijas automātos, izņemot Expert®*, U®*, Umilk®* un Prodigio®*, kuri iegadāti pēc 2016. gada 25. jūlija.

*Preču zīme pieder trešajām pusēm un nav saistīta ar JACOBS DOUWE EGBERTS.

atklāj

L‘OR produktus


MALTĀ KAFIJA


PUPIŅAS


KAPSULAS


ŠĶĪSTOŠĀ KAFIJA